Telefon: +90 212 366 57 39
E Posta: magre@magre.com.tr


The Hotel Show 2019 fuarı katılımımız, Cidde Suudi Arabistan’da..

Nijer, Niamey ‘ de  Mahatma Gandhı Uluslararası Konferans Merkezi üretimine başladık.


Suudi Arabistan Aseer bölgesinde yapımı sürmekte olan Baterjee Medical School hareketli mobilyaları Magre farkıyla üretimi devam ediyor.

Saudi German Hospital ‘in Damman projesi  hareketli mobilya işleri üretimine başladık.

“ Birleşik Arap Emirliklerinin tanınmış markası “Time” Suudi Arabistan Dammam’daki projesi için Magre’yi tercih etti. Dizayn etmek üretmek bizim işimiz
Mağaza projelerinde prestijli firmalarlara üretim yapan firmamız bundan sonra da ülkemizin gururu olmaya devam edecektir.

Dünyaca ünlü İtalyan lüks moda markası Versace Jeans'in yeni mağazası Cidde Red Sea Mall’da  açılacak ve mobilyaları Magre tarafından üretilecek.
Magre ailesi olarak "Hotelympia"  fuarına katılıyoruz. Londra-İngiltere'de gerçekleşecek olan bu fuarda iş birliği yapmak ya da projelerimizi daha yakından tanımak isterseniz standımıza yapacağınız ziyaret bizi mutlu edecektir. Stant No: 221718-20 Eylül tarihleri arasında Dubai de gerçekleşecek "The Hotel Show Dubai" fuarında Magre ailesi olarak 4D159 numaralı stantta biz de yerimizi alıyoruz.

Suudi Arabistan'ın en iyi çikolata markası "Tammra" şu anda yeni dizaynları ile Magre'ye emanet!!!

 "Charcoza"ya başlıyoruz. Charcoza restaurantın tüm ahşap işleri Magre Design'ın imzasını taşıyor .

Washington DC’ de açılması planlanan bilim kurgu müzesi için açılan fikir projesi yarışmasında firmamızın başarılı iç mimarı DR Hakan İmert executive director’s ödülüne layık görüldü. Magre ailesi olarak kendisiyle gurur duyuyor başarılarının devamını diliyoruz. 

Magre ailesi olarak The Hotel Show Dubai fuarına katılıyoruz. otel iç mimari ve mobilya uygulamalarımız hakkında bilgi almak isterseniz; ya da sadece tanışmak için olsa bile sizi 4D159 numaralı standda bekliyor olacağız. Magre ailesi olarak çalışmaya ve üretmeye keyifle devam ediyoruz, Park Inn Dammam projemiz hali hazırda teslim aşamasındadır.

İç mimar, teknik çizimci ve ahşap işleri mühendisliği bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz.

Suudi Arabistan Hail'deki ''Suudi Alman Hastanesi" projesi firmamız tarafından başarıyla teslim edildi.

Projesi firmamız tarafından teslim edildi.

projesi için yine biz tercih edildik.
Dubai Denizcilik Bakanlığı ofis binasının iç mimarisi firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.
Shaza Mekkah Otel’in tüm oda ve genel alanların mobilya işlerinin üretimine başlanmıştır.